LocalGov Events (3.1.0) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Delete
is: Eyða

en: Cost
is: Kostnaður

en: Categories
is: Flokkar

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Image
is: Mynd

en: Category
is: Flokkur

en: category
is: flokkur

en: Event
is: Viðburður

en: Page
is: Síða

en: Location
is: Staðsetning

en: Price
is: Verð

en: Events
is: Viðburðir

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Today
is: Í dag

en: Apply
is: Virkja

en: Action type
is: Tegund aðgerðar

en: Dates
is: Dagsetningar

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
