LocalGov Events (3.1.0) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Categories
jv: Kategori

en: Date
jv: Tanggal

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Category
jv: Kategori

en: category
jv: kategori

en: Page
jv: Kācā

en: Location
jv: Lokasi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Today
jv: Dinā iki

en: Action type
jv: Jinis aksi

en: Dates
jv: Tanggal

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
