LocalGov Events (3.1.0) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: category
ml: വിഭാഗം

en: Provider
ml: ദാതാവ്
