LocalGov Events (3.1.0) - en to nl translation catalogue (35 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Cost
nl: Kostprijs

en: Categories
nl: Categorieën

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Category
nl: Categorie

en: category
nl: categorie

en: Event
nl: Evenement

en: Page
nl: Pagina

en: Location
nl: Locatie

en: Price
nl: Prijs

en: Desc
nl: Aflopend

en: Events
nl: Evenementen

en: Start date
nl: Begindatum

en: End date
nl: Einddatum

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Today
nl: Vandaag

en: Apply
nl: Toepassen

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Date range
nl: Datumbereik

en: Action type
nl: Actietype

en: This week
nl: Deze week

en: This month
nl: Deze maand

en: Dates
nl: Datums

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Tomorrow
nl: Morgen

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Next month
nl: Volgende maand

en: Asc
nl: Oplopend
