LocalGov Events (3.1.0) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Delete
oc: Suprimir

en: Cost
oc: Còst

en: Categories
oc: Categorias

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Image
oc: Imatge

en: Category
oc: Categoria

en: category
oc: categoria

en: Event
oc: Eveniment

en: Page
oc: Pagina

en: Location
oc: Emplaçament

en: Events
oc: Eveniments

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Sort by
oc: Triar per

en: Today
oc: Uèi

en: Apply
oc: Aplicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: Date range
oc: Interval de datas

en: Offset
oc: Decalatge

en: Action type
oc: Tipe d'accion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
