LocalGov Events (3.1.0) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Cost
pl: Koszt

en: Categories
pl: Kategorie

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Image
pl: Obraz

en: Category
pl: Kategoria

en: category
pl: kategoria

en: Event
pl: Termin

en: Page
pl: Strona

en: Location
pl: Położenie

en: Price
pl: Cena

en: Desc
pl: Malejąco

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Date range
pl: Zakres dat

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Action type
pl: Rodzaj działania

en: This week
pl: Ten tydzień

en: This month
pl: Ten miesiąc

en: Dates
pl: Daty

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Next month
pl: Następny miesiąc

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
