LocalGov Events (3.1.0) - en to ru translation catalogue (38 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Cost
ru: Стоимость

en: Categories
ru: Категории

en: Date
ru: Дата

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Category
ru: Категория

en: category
ru: категория

en: Event
ru: Событие

en: Page
ru: Страница

en: Location
ru: Место

en: Price
ru: Цена

en: Desc
ru: По убыванию

en: Events
ru: Мероприятия

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Provider
ru: Поставщик

en: Do nothing
ru: Ничего не делать

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Today
ru: Сегодня

en: Apply
ru: Применить

en: Unpublish
ru: Снять с публикации

en: Date range
ru: Диапазон дат

en: Offset
ru: Пропустить

en: Action type
ru: Тип действия

en: This week
ru: Эта неделя

en: This month
ru: Этот месяц

en: Dates
ru: Даты

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Tomorrow
ru: Завтра

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Next month
ru: Следующий месяц

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
