LocalGov Events (3.1.0) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cost
sk: Náklady

en: Categories
sk: Kategórie

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Image
sk: Obrázok

en: Category
sk: Kategória

en: category
sk: kategória

en: Event
sk: Podujatie

en: Page
sk: Strana

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Price
sk: Cena

en: Desc
sk: Zostupne

en: Events
sk: Udalosti

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Do nothing
sk: Nerobiť nič

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Today
sk: Dnes

en: Apply
sk: Použiť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: Offset
sk: Ofset

en: Action type
sk: Typ akcie

en: This week
sk: Tento týždeň

en: This month
sk: Tento mesiac

en: Dates
sk: Dátumy

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
