LocalGov Events (3.2.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Categories
af: Kategorieë

en: Date
af: Datum

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Image
af: Beeld

en: Category
af: Kategorie

en: Page
af: Bladsy

en: Location
af: Ligging

en: Price
af: Prys

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
