LocalGov Events (3.2.0) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Delete
be: Выдаліць

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Category
be: Катэгорыя

en: Page
be: Старонка

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Today
be: Сёння

en: Apply
be: Ужыць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: Date range
be: Дыяпазон даты

en: Action type
be: Тып дзеяння

en: Dates
be: Даты

en: Next month
be: Наступны месяц
