LocalGov Events (3.2.0) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Categories
bg: Категории

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Category
bg: Категория

en: Page
bg: Страница

en: Location
bg: Местоположение

en: Price
bg: Цена

en: Apply
bg: Търси

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: Action type
bg: Вид действие
