LocalGov Events (3.2.0) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Delete
hi: मिटायें

en: Categories
hi: वर्ग

en: Date
hi: तारीख

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Image
hi: चित्र

en: Category
hi: वर्ग

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Location
hi: स्थान

en: Desc
hi: अवरोही

en: Start date
hi: आरंभ तिथि

en: End date
hi: अंतिम तिथि

en: Provider
hi: प्रदाता

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Today
hi: आज

en: Apply
hi: लागू करें

en: Unpublish
hi: अप्रकाशित करें

en: Date range
hi: तारीख सीमा

en: Action type
hi: क्रिया प्रकार

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
