LocalGov Events (3.2.0) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Delete
hr: Ukloni

en: Categories
hr: Kategorije

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Image
hr: Slika

en: Category
hr: Kategorija

en: Event
hr: Događanje

en: Page
hr: Stranica

en: Location
hr: Lokacija

en: Price
hr: Cijena

en: Desc
hr: Silazno

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Today
hr: Danas

en: Apply
hr: Primjeni

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Action type
hr: Vrsta akcije

en: Dates
hr: Datumi

en: Asc
hr: Uzlazno
