LocalGov Events (3.2.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Page
ku: پەڕە

en: Location
ku: شوێن

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: Action type
ku: جۆری کردار

en: Dates
ku: بەروارەکان
