LocalGov Events (3.2.0) - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: Body
ms: Kandungan

en: Delete
ms: Padam

en: Categories
ms: Kategori

en: Date
ms: Tarikh

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Image
ms: Imej

en: Category
ms: Kategori

en: Page
ms: Halaman

en: Location
ms: Lokasi

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Today
ms: Hari ini

en: Apply
ms: Pohon

en: Unpublish
ms: Nyahterbit

en: Action type
ms: Jenis tindakan

en: Dates
ms: Tarikh-tarikh

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
