LocalGov Events (3.2.0) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Categories
ro: Categorii

en: Date
ro: Data

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Image
ro: Imagine

en: Category
ro: Categorie

en: Page
ro: Pagina

en: Location
ro: Locația

en: Price
ro: Preţ

en: Desc
ro: Descendent

en: Events
ro: Evenimente

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: Provider
ro: Furnizor

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Today
ro: Azi

en: Apply
ro: Aplică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: Date range
ro: Interval dată

en: Offset
ro: Decalaj

en: Action type
ro: Tip acţiune

en: Dates
ro: Date

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
