LocalGov Events (3.2.0) - en to sv translation catalogue (35 entries)

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Categories
sv: Kategorier

en: Date
sv: Datum

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Category
sv: Kategori

en: Event
sv: Händelse

en: Page
sv: Sida

en: Location
sv: Plats

en: Price
sv: Pris

en: Desc
sv: Fallande

en: Events
sv: Aktiviteter

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Provider
sv: Leverantör

en: Do nothing
sv: Gör ingenting

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Today
sv: Idag

en: Apply
sv: Applicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera

en: Date range
sv: Intervall för datum

en: Offset
sv: Kompensera

en: Action type
sv: Typ av åtgärd

en: This week
sv: Denna vecka

en: This month
sv: Den här månaden

en: Dates
sv: Datum

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Next month
sv: Nästa månad

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
