LocalGov Events (3.2.0) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Delete
te: తొలగించు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Category
te: వర్గం

en: Page
te: పేజీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Today
te: ఈరోజు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Action type
te: చర్య కరం

en: This week
te: ఈ వారం

en: This month
te: ఈ నెల

en: Dates
te: తేదీలు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
