LocalGov Events (3.2.1) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Date
ar: التاريخ

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Category
ar: التصنيف

en: Event
ar: الحدث

en: Page
ar: الصفحة

en: Location
ar: الموضع

en: Price
ar: السعر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Events
ar: الفعاليات

en: Start date
ar: تاريخ البداية

en: End date
ar: تاريخ النهاية

en: Provider
ar: المزود

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Today
ar: اليوم

en: Apply
ar: تطبيق

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Date range
ar: مجال التاريخ

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Action type
ar: نوع الإجراء

en: This month
ar: هذا الشهر

en: Dates
ar: التواريخ

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
