LocalGov Events (3.2.1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Categories
bs: Kategorije

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Event
bs: Događaj

en: Page
bs: Strana

en: Location
bs: Lokacija

en: Events
bs: Događaji

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Today
bs: Danas

en: Apply
bs: Primjeni

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: Tomorrow
bs: Sutra
