LocalGov Events (3.2.1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Image
el: Εικόνα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Event
el: Συμβάν

en: Page
el: Σελίδα

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Price
el: Tιμή

en: Desc
el: Φθί

en: Events
el: Γεγονότα

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Provider
el: Πάροχος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Today
el: Σήμερα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Action type
el: Τύπος ενέργειας

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
