LocalGov Events (3.2.1) - en to es translation catalogue (35 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Delete
es: Eliminar

en: Categories
es: Categorías

en: Date
es: Fecha

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Image
es: Imagen

en: Category
es: Categoría

en: Event
es: Evento

en: Page
es: Página

en: Location
es: Ubicación

en: Price
es: Precio

en: Events
es: Eventos

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Provider
es: Proveedor

en: Do nothing
es: No hacer nada

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Today
es: Hoy

en: Apply
es: Aplicar

en: Unpublish
es: Despublicar

en: Date range
es: Intervalo de fechas

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Action type
es: Tipo de acción

en: This week
es: Esta semana

en: This month
es: Este mes

en: Dates
es: Fechas

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Tomorrow
es: Mañana

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Choose date range
es: Elija rango de fecha

en: Next month
es: Mes siguiente

en: Master
es: Máster
