LocalGov Events (3.2.1) - en to fi translation catalogue (33 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: Image
fi: Kuva

en: Category
fi: Kategoria

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Page
fi: Sivu

en: Location
fi: Sijainti

en: Price
fi: Hinta

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Do nothing
fi: Älä tee mitään

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Today
fi: Tänään

en: Apply
fi: Käytä

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Date range
fi: Päivämäärän vaihteluväli

en: Action type
fi: Toimenpiteen tyyppi

en: This week
fi: Tämä viikko

en: This month
fi: Tämä kuukausi

en: Dates
fi: Päivämäärät

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Tomorrow
fi: Huomenna

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Next month
fi: Seuraava kuukausi

en: Master
fi: Isäntä
