LocalGov Events (3.2.1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Location
gu: સ્થાન

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Today
gu: આજે

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Action type
gu: ક્રિયા પ્રકાર

en: Dates
gu: તારીખો
