LocalGov Events (3.2.1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Event
lt: Įvykis

en: Page
lt: Puslapis

en: Location
lt: Vieta

en: Price
lt: Kaina

en: Events
lt: Įvykiai

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Today
lt: Šiandien

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: Action type
lt: Veiksmo tipas

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: Dates
lt: Datos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
