LocalGov Events (3.2.1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Category
sq: Kategoria

en: Page
sq: Faqe

en: Location
sq: Vendodhja

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: Action type
sq: Lloji i veprimit

en: Next month
sq: Muaji në vazhdim
