LocalGov Events (3.2.1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Categories
sr: Категорије

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: Price
sr: Цена

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sort by
sr: Сортирај по
