LocalGov Events (3.2.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Date
ta: திகதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Category
ta: வகை

en: Page
ta: பக்கம்

en: Location
ta: இடம்
