LocalGov Events (3.2.1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Location
ug: ئورنى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Dates
ug: چېسلاسى

en: - All -
ug: ھەممىسى
