LocalGov Events (3.2.1) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Delete
uk: Видалити

en: Categories
uk: Категорії

en: Date
uk: Дата

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Category
uk: Категорія

en: Event
uk: Подія

en: Page
uk: Сторінка

en: Location
uk: Місце розташування

en: Price
uk: Ціна

en: Desc
uk: Спад

en: Events
uk: Події

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Provider
uk: Постачальник

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Today
uk: Сьогодні

en: Apply
uk: Застосувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Date range
uk: Період часу

en: Offset
uk: Зміщення

en: Action type
uk: Тип дії

en: This week
uk: На цьому тижні

en: This month
uk: Цей місяць

en: Dates
uk: Дати

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Tomorrow
uk: Завтра

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Next month
uk: Наступний місяць

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
