LocalGov Events (3.2.2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Categories
ast: Categoríes

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Category
ast: Categoría

en: Page
ast: Páxina

en: Location
ast: Llugar
