LocalGov Events (3.2.2) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Page
az: Səhifə

en: Location
az: Məkan

en: Desc
az: azaldın

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Provider
az: Provayder

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: Offset
az: Ofset

en: Action type
az: Fəaliyyət növü

en: Dates
az: Tarixlər

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
