LocalGov Events (3.2.2) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Image
ca: Imatge

en: Category
ca: Categoria

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Page
ca: Pàgina

en: Location
ca: Localització

en: Price
ca: Preu

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Today
ca: Avui

en: Apply
ca: Aplica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Date range
ca: Interval de dates

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Action type
ca: Tipus d'acció

en: This week
ca: Aquesta setmana

en: This month
ca: Aquest mes

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Tomorrow
ca: Demà

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
