LocalGov Events (3.2.2) - en to eu translation catalogue (29 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Date
eu: Data

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Event
eu: Gertaera

en: Page
eu: Orria

en: Location
eu: Kokalekua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Events
eu: Gertaerak

en: Start date
eu: Hasiera data

en: End date
eu: Amaiera data

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Today
eu: Gaur

en: Apply
eu: Ezarri

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Action type
eu: Ekintza mota

en: Dates
eu: Datak

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Tomorrow
eu: Bihar

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Next month
eu: Hurrengo hilabetea

en: Asc
eu: Goraka
