LocalGov Events (3.2.2) - en to hu translation catalogue (36 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Date
hu: Dátum

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Image
hu: Kép

en: Category
hu: Kategória

en: Event
hu: Esemény

en: Page
hu: Oldal

en: Location
hu: Helyszín

en: Price
hu: Ár

en: Desc
hu: Csökk

en: Events
hu: Események

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Do nothing
hu: Ne történjen semmi

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Today
hu: Ma

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Date range
hu: Dátumtartomány

en: Offset
hu: Eltolás

en: Action type
hu: Művelettípus

en: This week
hu: A héten

en: This month
hu: Ebben a hónapban

en: Dates
hu: Dátumok

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Tomorrow
hu: Holnap

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Next month
hu: Következő hónap

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
