LocalGov Events (3.2.2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Delete
mr: मिटवा

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Date
mr: दिनांक

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Page
mr: पान

en: Location
mr: स्थळ

en: Price
mr: किंमत

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित
