LocalGov Events (3.2.2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Today
my: ယနေ့

en: - All -
my: - အားလုံး -
