LocalGov Events (3.2.2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Delete
nn: Slett

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Date
nn: Dato

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Event
nn: Hending

en: Page
nn: Nettside

en: Location
nn: Stad

en: Price
nn: Pris

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
