LocalGov Events (3.2.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Image
si: රූපය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
