LocalGov Events (3.2.2) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Delete
ta: அழி

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Date
ta: தேதி

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Image
ta: படம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Page
ta: பக்கம்

en: Location
ta: இடம்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Today
ta: இன்று

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Unpublish
ta: வெளியிடாதே

en: Action type
ta: செயலின் வகை

en: Dates
ta: தேதிகள்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
