LocalGov Events (3.2.3) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Price
bo: རིན་གོང་།

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Action type
bo: བྱ་འགུལ་གྱི་རིགས

en: Dates
bo: ཚེས་གྲངས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
