LocalGov Events (3.2.3) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Categories
cs: Kategorie

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: Image
cs: Obrázek

en: Category
cs: Kategorie

en: Page
cs: Stránka

en: Location
cs: Místo

en: Price
cs: Cena

en: Desc
cs: Sestupně

en: Events
cs: Události

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Today
cs: Dnes

en: Apply
cs: Použít

en: Unpublish
cs: Skrýt

en: Date range
cs: Rozsah dat

en: Offset
cs: Posun

en: Action type
cs: Typ akce

en: This week
cs: Tento týden

en: This month
cs: Tento měsíc

en: Dates
cs: Data

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
