LocalGov Events (3.2.3) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Date
eo: Dato

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Page
eo: Paĝo

en: Location
eo: Loko

en: Desc
eo: malkreske

en: Provider
eo: Provizanto

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: Action type
eo: Speco de ago

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
