LocalGov Events (3.2.3) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Delete
et: Kustuta

en: Categories
et: Kategooriad

en: Date
et: Kuupäev

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Image
et: Pilt

en: Category
et: Kategooria

en: Event
et: Sündmus

en: Page
et: Lehekülg

en: Location
et: Asukoht

en: Price
et: Hind

en: Desc
et: Kahanev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Do nothing
et: Ei tehta midagi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Today
et: Täna

en: Apply
et: Rakenda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Date range
et: Ajavahemik

en: Offset
et: Nihe

en: Action type
et: Toimingu tüüp

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Tomorrow
et: Homme

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
