LocalGov Events (3.2.3) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Do nothing
kn: ಏನನ್ನೂ ಮಾಡಬೇಡ

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Tomorrow
kn: ನಾಳೆ
