LocalGov Events (3.2.3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Delete
mn: Устгах

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Page
mn: Хуудас

en: Location
mn: Байрлал
