LocalGov Events (3.2.3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Location
ne: स्थान

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Today
ne: आज

en: « First
ne: « पहिलो
