LocalGov Events (3.2.3) - en to fa translation catalogue (28 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Delete
fa: حذف

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: Image
fa: تصویر

en: Category
fa: دسته

en: Page
fa: صفحه

en: Location
fa: مکان

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Unpublish
fa: لغونشر

en: Offset
fa: جابجایی

en: Action type
fa: نوع عملکرد

en: Dates
fa: تاریخ‌ها

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
