LocalGov Events (3.2.3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Date
se: Dáhton

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
