LocalGov Events (3.2.4) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Date
am: ቀን

en: Location
am: ቦታ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Unpublish
am: ያልታተመ

en: Action type
am: የእርምጃ ዓይነት
